1 / 6
Detsko krevetce
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.03.2022 21:03

Аеродром / Скопје

Prodavam detsko krevetce so dusek
Dimenzii
Sirina 70 cm
Dolzina 140 cm
Visina 80 cm
Dusekot se mesti na 3 nivoa

Ima mal prostor za korekcija na cenata

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078405733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам