Ugostitelstvo
1 €
Цената не е фиксна
10.10.2020 11:22

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Baram rabota kako kelner

Категорија: Вработување / Барам работа

Се бара од:

Baram rabota
Потврден огласувач
076639180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам