1 / 4
Adidas
2.500 МКД
27.08.2020 19:55

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

45

Боја:

Бела

Adidas sneakers
Broj 45
Cena 2500

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078677994
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам