1 / 11
ИЗДАВАМ СОБИ ВО ЦЕНТАРОТ НА ШТИП
4.000 МКД
13.01.2021 02:24

Штип / Штип

Квадратура:

16 m²

Греење:

Струја

Се издаваат соби во центатот на Штип.
На приземје во куќа позади градската библиотека, на 3 минути до плоштадот. Во непосредна близина е Кампус 3 на медицинскиот факултет, тексилното училиште, болницата и средното медицинско училиште.
На спратот има 3 соби, и во сите сместуваме по 1 лице, во 1 соба може да се сместат и 2 лица
Греењето е на струја.
Во центарот, а на мирна и тивка локација.
Дојдете и погледнете ќе се договориме.

Барајте на 078 264 166.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Гоце
Потврден огласувач
078293390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам