1 / 2
Ps2 usb/cd igri
50 МКД
Цената е фиксна
03.05.2023 18:47

Битола / Битола

Igrajte igri od usb na ps2
Cipuvanje na vasa memory card 500den (3igri)
Stavanje igri... 50den igra po vasa zelba
Slobodno prasajte na viber
Pes 2022
Tekken
Crash....
Isto taka stavam na usb/dvd cd za cipuvani ps2 konzoli so nad 1000 igri za deca
Super Mario
Street fighter itn.... 300/400den
Igri na usb 50den od igra
Cipuvanje ps2/ps3/psp/wii nintendo

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2 - Sony PS3

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
074205743
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам