1 / 10
MERCEDES BENZ CLS 320/350 CDI 2007-2008
11.500 €
10.05.2021 09:56

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLS 320

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

MERCEDES BENZ CLS 320 CDI
Kolata e vo ekstra sostojba so napraven servis kompleten ima novi gumi i kolata e spremna da se vozi do kade sakate bez da vlozite 1denar !!!
Ispravnost vo motor i na nea raboti se do posledno kopce i nema da tropne ili skrcne nesto na nea so sto ke se uverite na lice mesto!!
kollata e full oprem
servisiran pred 2000km
nova varta bateria so 24 meseci garancia
donesen od swiss , so mk tablici od 2014
Za poveke info javete se
Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ditlind
Потврден огласувач
070977292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам