1 / 8
Se prodava fiat doblo 1.9
1.099 €
28.08.2020 11:56

Неготино / Неготино

Марка:

Fiat

Модел:

Doblo

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

46 kw / 63 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava fiat doblo karoseriski zdravo
Treba da se ramne glava ili da se smene motor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
072700724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам