1 / 9
Agregat 35,100,125 i 250kw
1 €
Цената е фиксна
18.10.2021 06:51

Кочани / Кочани

Se prodavat agregati dizel od 35kw,100kw,125kw i 250kw,so mnogu malku rabotni casa za poveke informacii javete se

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

Kocani
Потврден огласувач
070213335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам