1 / 6
Kuka na super lokacia
85.000 €
15.06.2022 21:09

Штип / Штип

Број на соби:

7

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1990

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Star Karaorman

Kukjata se naoga vo centarot na Star Karaorman vednas do glavniot pat pogodna za biznis I ziveenje. Dolniot sprat e deloven prostor od okolu 100m2 I golema dvorna povrsina a spratot za ziveenje e 140m2.
Tel. za kontakt 078 961 182 Nebojsa

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071515887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам