1 / 9
BMW 525 TD
2.600 €
Цената не е фиксна
28.08.2020 20:18

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

kolata e vo odli4na sostojba pali vozi se funkcionira na nea

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
075787467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам