1 / 8
PLACOT SE PRODAVA
1 €
Цената е фиксна
14.09.2022 18:27

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

450 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodavaat gradezni parceli, vo naselba Mislesevo, nasproti mehanicarot tinger
Parcelite se prenameneti vo gradezno zemjiste so povrsina od 430 - 480 m2 i
cena PO DOGOVOR
Ostanaa uste 5 placovi, povelete

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
078362713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам