1 / 4
Man 12.220
19.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.10.2020 11:00

Кичево

2002 god kiper kran

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

betim
Потврден огласувач
070727779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам