1 / 4
Se izdava dukan prostor kancelarija
1 €
07.04.2021 23:47

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

45 m²

Греење:

Друго

Se izdava dukan vo centarot na gradot na ul. Marsal Tito 143 - vo blizina na glavnata posta.
Za poveke informacii na tel broj : 072 - 240 - 402

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
078290169
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам