1 / 10
Деловен простор во строгиот центар
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2021 21:42

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

220 m²

Греење:

Нема

Се продава или издава деловен простор со вкупна површина од 220м2. во строгиот центар на Неготино. Идеален е за лекарска ординација или канцеларии за поголема компанија. Деловниот простор има три влеза со опремени санитарни јазли и може да се подели и на три дуќани, два по 70м2 и еден од 80м2. За повеќе информации на тел. 075 717 868 Вуле

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Kiro
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам