1 / 9
Apartman Dialko vo Ohrid
50 €
25.08.2022 19:39

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Спас Банџов 17

Se izdava
Apartmanot e vo najstrogiot i najmirniot del na Ohrid, na 50 metri od ezero.
Aparmanot e renoviran i poseduva:

-dve sobi
-internet
-android tv
-kompletno namestena kujna
-klima
-sopstven parking
-sopstven dvor
-50 metri od ezero
00389 76 652 172

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Tino
Потврден огласувач
076489920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам