1 / 1
Се продава земјиште, за земјоделска обработка или градба.
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 19:52

Битола / Битола

Квадратура:

14000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава земјиште, во близина на Електротрафостаницата измеѓу Г.Оризари и С.Крклино 14 000m2, погодно за земјоделска обработка или градба.
Обезбедена вода од ЈП Стрежево со приватен хидрант.
Овозможен пристап од главниот пат А3 правец кон Могила.
Цена по договор.
Контакт, 071/535-098
Љупчо.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
071391342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам