1 / 9
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2012 NA DELLOVI PER PJES
1 €
03.09.2022 12:31

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2019

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PER PJES NA DELLOVI
TEL 070 610 177

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Shpendi
Потврден огласувач
070610177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам