1 / 11
FOR SALE AUDI A3 2.0 170HP 2009god
1 €
Цената не е фиксна
01.10.2020 19:47

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2020

Сила на моторот:

151 kw / 205 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kontakt broj 070850141 Mihail posle 16 casot

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mihail
Потврден огласувач
070850141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам