1 / 4
Bmw 530d m
1 €
08.09.2020 14:44

Брвеница / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Full m-paket
Uvoz sfajcaria so servisna kniga
So full oprema se gleda po slikite
Moze zamena samo golf 6 ili 7 so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Bmw
Потврден огласувач
071846266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам