1 / 11
Се продава куќа од 486 м2 во Тетово
225.000 €
29.08.2020 15:04

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

190 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

486 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Се продава куќа со парцела од 486 м2 спроти музичкото училиште во Тетово.
Куќата има внатрешна површина од 190 м2, има два влеза и е погодна за живеење на две фамилии.
Цена 225000 евра.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам