1 / 10
Apartman vo centarot na Ohrid
По Договор
01.12.2022 20:33

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

32 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se izdava apartman vo centarot na Ohrid vednas pozadi pozarnata stanica. Posebna spalna soba, toalet, klima ured, televizor so kabelska, wi-fi, mini kujna i letna kujna. Apartmanot ima sopstven parking.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Zane
Потврден огласувач
78254016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам