1 / 4
Cirkular cerkular za drva
240 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 19:56

Струга / Струга

Monofazen 1.5kw motor vo odlicna sostojba.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Masina za sienje

1800 €

Pegla lepenje ppr cevki plasticni

750 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам