1 / 11
Се продава куќа
58.899 €
07.03.2022 09:40

Штип / Штип

Број на соби:

6

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2009

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Радански Пат

Се продава куќа без никакви вложувања во неа. Куќата е со алумински врати , џамови, Соларно. Идеална за две семејства. Со мала корекција на цената. Повеќе информации на телефонскиот број :
075328011 Кире
075328011 Кире
075328011 Кире
075328011 Кире
075328011 Кире
075328011 Кире
075328011 Кире
075328011 Кире

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ангел
Потврден огласувач
071926731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам