1 / 1
AUDI A4 2.0 TDI 2007 PER PJES NA DELLOVI
1 €
03.09.2022 12:31

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PER PJES NA DELLOVI
TEL 070 610 177

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Shpendi
Потврден огласувач
070610177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам