1 / 2
HONDA CBR 600 F4-series
По Договор
31.08.2020 12:38

Битола / Битола

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

1999

Модел:

CBR 600 F4-series

Километри:

80000

Cena po dogovor 075-256-226 Daniel

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Adrijana
Потврден огласувач
077391426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам