1 / 8
Prodavam BMX
2.500 МКД
Цената е фиксна
05.08.2021 07:45

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava detski velosipd BMX (Woolfcycle ) ;
Koristen mnogu mallku , od devojce ;
Velosipedot e vo solidna sostojba ;

cena 3 000 den ;

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vane
Потврден огласувач
078350471
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам