1 / 12
Yamaha FZ 8
4.600 €
Цената е фиксна
4.850 €
17.06.2021 07:26

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2010

Модел:

FZ 8. 800cc

Километри:

20000

Motorot e 2010 godina, 800cc, vo odlicna sostojba,mnogu zapazen. Smeneto plocki, ulje, filter, akumulator so 1 godina garancija.Gumi mishelin dobri. Odlicen izduv Giannelli(go imam I fabrickiot) ima tri kluca, Pominato 28 000km, registriran,tel. 077 688 244 cena fiksna

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

opel
Потврден огласувач
077688244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам