1 / 2
Plocki prva klasa zidni i podni
350 МКД
Цената е фиксна
04.06.2023 18:08

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Plocki prva klasa za vnatre zidni i podni.
Prva klasa plocki

Dimenzii:
zidna 25x50
podna 33x33

Kontakt:
Ace
078740013

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

zdravko
Потврден огласувач
079238189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам