1 / 2
Се продаваат пар семафори
1 МКД
27.01.2021 09:38

Охрид / Охрид

Се продаваат пар функционални семафори

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

ГТУД "ТРИМ" доо охрид
бул. Туристичка бб-Охрид
Потврден огласувач
075426082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам