1 / 5
arnica bora 5000 HEPA filter 2400w i AQUA filtration
1 €
Цената не е фиксна
01.06.2022 14:17

Карпош / Скопје

prod. 3 ispravni pravosmukalki na voda so rezervi motori,
ARNIKA BORA so HEPA filter, snaga na motor 2400wati, AQUA FILTRATION snaga 1900 wat. . CONTI made in Italy 1800wat. , ROVUS AQUA 1800 W , kompletirani so metalni teleskop drski. REZERVNI MOTORI za ARNIKA BORA , CONTI I AQUA FILTRATION . POVOLNO

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

saso
лондонска
Потврден огласувач
077/699-696 и 070/346-164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам