1 / 9
Kosula NORTH FACE XXL nova
2.500 МКД
Цената е фиксна
04.08.2022 07:53

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Кошули

Големина:

XXL

Боја:

Сина

Nova kosula NORTH FACE XXL mikrofiber so UV zastita, zastita od potenje

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
077587610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам