Издавање Соби Во Стар Дојран
350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.09.2020 01:42

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

50 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Се издаваат Дво и Тро креветни соби во Стар Дојран на 5 Минути од Централна Плажа со сите услови за престој

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Кире
Потврден огласувач
077 631 732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам