1 / 3
SE PRODAVA P SMART Z
6.000 МКД
14.02.2023 21:52

Битола / Битола

Марка:

Huawei

Модел:

P smart Z

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

se prodava p smart z vo odlicna sostojba celo vreme e rsboten so zastitna folija komplet so kitija

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
075924111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам