1 / 11
КУЌА-пошироко централно подрачје
82.000 €
Цената не е фиксна
23.01.2023 09:42

Битола / Битола

Број на соби:

8

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

НЕ m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

КУЌАТА Е ЦВРСТА ГРАДБА И РЕНОВИРАНА И ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.СТАМБЕНИОТ ПРОСТОР Е ФУНКЦИОНАЛНО РАСПОРЕДЕН ПО КАТОВИ И ТОА НА СУТЕРЕН ДВОСОБЕН СТАН ,ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ ТРОСОБЕН СТАН И МАНСАНДРА ТРОСОБЕН СТАН .

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

КУЌА ОД 170 М2 И ДВОР ОД 246 М2 -нас.Г. ОРИЗАРИ

68000 €

КУЌА -Центар-кај пазарот

68000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам