1 / 4
Продавам скоро нова пегла за коса Philips
1.000 МКД
09.05.2021 20:40

Аеродром / Скопје

Продавам скоро нова пегла за коса Philips. Пеглата е со керамички плочки, 240W и не е киристена.
Цена 1000 денари

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Депилација и Производи за бричење / Пегли за коса

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
071/37-97-99
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам