1 / 11
DISKOVI ZA GOLF 5, LEON, AUDI A3, SKODA 5X112
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.05.2023 17:48

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

DISKOVI ZA GOLF 5, LEON, AUDI A3, SKODA 5X112

Tип на делови:

Осовина /Предница тркала

Odgovaraat za 1.9 TDI 105 ks. Dimenzii imate na slikite.Predni i zadni diskovi komplet so plocki.Moze i oddelno vo par da se kupat

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

VKK
Потврден огласувач
071371221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам