1 / 2
Се бара цимер
2.300 МКД
06.03.2021 16:43

Скопје Центар / Скопје

Се бара цимер за стан во куќа во близина на Универзитетот “ Св. Кирил и Методиј”. 076302180.

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Aneta
Потврден огласувач
076302180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам