1 / 1
Се продава плац
22.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.09.2020 13:54

Битола / Битола

Квадратура:

1230 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Битола со локација до Кланица, лепенка до стопански двор на ул. 16-та.
На плацот има урбанистички план за деловен и станбен простор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
070440262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам