1 / 3
Yamaha XT 660
По Договор
12.09.2020 17:58

Велес / Велес

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2010

Модел:

XT 660

Километри:

15000

Motorot poseduva 2 akrapovic izduvi, 2 kufera, drzaci za kuferite i mnogu dodatna oprema. Motorot e maksimalno zacuvan. Vo perfektna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Koki
Потврден огласувач
072211508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам