1 / 2
Aprilia
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.09.2020 18:29

Струга / Струга

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2001

Модел:

Sr 125

Километри:

45000

Na delovi a moze i zamena

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aprilia
Потврден огласувач
077538431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам