1 / 1
Prodavam lozje Smederevka 5 dekara vo Crno pole
1 €
Цената не е фиксна
11.08.2021 21:07

Неготино / Неготино

Квадратура:

4850 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam lozje Smederevka 5 dekari vo Crno pole. Lozjeto e na pat I pod voda. Cena po dogovor. Tel 078 866 999

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ico
Zil Vern
Потврден огласувач
078866999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам