1 / 3
Се продава ароматичен планинско -ливадски мед
500 МКД
15.10.2021 20:28

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Се продава природен, еколошки, ароматичен планинско - ливадски мед, тегла од 1 килограм. Медот се употребува како помошно средтво при лекување на стомачни, бубрежни заболувања, болести на органите за дишење, на срцето и крвните садови, анемија, го зајакнува имунитетот, ја враќа енергијата во организмот го подобрува спиењето и др.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Stanko
Потврден огласувач
071214510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам