1 / 6
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН
1 €
Цената не е фиксна
01.06.2022 13:00

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

41 m²

Греење:

Друго

Се издава дуќан наспроти новата болница во Кичево. Дуќанот е во извонредна состојба има 41м2. Цена по договор . Тел 072 274 626

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072274626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам