1 / 6
VOLKSWAGEN TRANSPORTER
1.400 €
23.09.2020 20:33

Виница / Виница

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.4D
1997 god.

075228896 Vanco

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
078 849 448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам