1 / 3
Babolat Synthetic Gut
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.09.2020 12:54

Гази Баба / Скопје

Се продава жица за рекет (Babolat Synthetic Gut). Само мал дел од неа е искористен (4 шпанувања).

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
070533786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам