1 / 1
PANASONIC FAX
1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.10.2020 22:49

Ресен

PANASONIC termalen faks, dosta ekonomicen bidejki ne koristi riboni i toneri, samo termalna rolna

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Факсови

Се продава од:

oglasuvac
Потврден огласувач
078452586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам