1 / 4
Мрежа за сенка - Mreza za senka
1 МКД
17.05.2022 11:24

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Мрежите се изработени од ПП филм со UV стабилизација имаат гаранција за долгорочна употреба. Тие се произведуваат во темно зелена боја и црвена за црвени градинарски култури.
Мрежи за засенчување: Во хортикултурата се користат како заштита на растенијата од прекумерно изложување на сонце во пластеници и отворени површини.

Димензија :1м, 1.5м, 2м, 4м, 6м, 8м

Густина:
38 гр/м2 - 42% степен на засенчување.
64гр/м2 – 60% степен на засенчување.
80гр/м2 - 80% степен на засенчување.

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Се продава од:

Контакт Инфо
Потврден огласувач
071225149
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам