1 / 12
House Petar, Studija
1 €
06.08.2022 08:54

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

100 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Se iznajmuvaat novi kompletno opremeni studija.
Sekoe studo ima svoe kupatilo, balkon i mini kujna.
Studijata se naojgaat vo kukja i imaat sopstven parking vo dvorot na kukjata. Na 100 metra od objektot se naojga market Tamaro koj raboti 24casa. i postojka za avtobusi.

Studio 1 - 2-4 lica Golem bracen krevet, edinacen krevet i garnitura na pustanje.
Studio 2 - 2 lica Golem bracen krevet.
Studio 3 - 2-4 lica Golem bracen krevet, edinacen krevet i garnitura na pustanje.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Teo
Потврден огласувач
078232881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам