1 / 3
Мрежа за палетирање - Mreza za paletiranje
1 МКД
17.05.2022 11:24

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се користи за пакување и транспортирање на производи како што се зеленчук, овошје, јајца, трева, цвеќиња, садници и храна. 

-Спречува растурање и оштетување при носење.
-Обезбедува производите да останат свежи поради циркулација на воздухот.
- Спречува влага, мувла и бактериски раст.
- Овозможува визуелна контрола на производите во пакувањето поради видливоста однадвор.
- Нема потреба за дополнително стегање.
- Боја: бела

*** Ширина: 50 цм
*** Должина: 500 м

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Се продава од:

Контакт Инфо
Потврден огласувач
071225149
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам