1 / 12
Vw polo 1.4TDI 3,5l/100km KLIMA
2.450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.12.2021 12:32

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

............... .. P R O D A D E N O..............
Se prodava wv polo uvezeno od italija od prv gazda. registrirana cela godina odlicno zacuvano full oprema dizel 1.4 55kw 75ks ekonomicno vozilo 3.5l na 100km 170000 iljadi realni km.
☎️075 404 570

.......... P R O D A D E N O............

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DELCEVO
Потврден огласувач
075404570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам